Preparaty dla gastronomii i przetwórstwa

Środki należące do tej grupy to:

  • Uniclean
  • Aktilith Pulver
  • Ciril Vestapur Ready
  • Scheuermilch
  • Ciril Profispul Citro
  • Fleck-weg
  • Rochr-frei
  • Schaumreiniger AC
  • Ciril KS
  • Ciril SPM PRO
Ciril Profispul Citro
Ciril Profispul Citro

Profesjonalny płyn do ręcznego mycia naczyń i sztućców !

 

Uniwersalny, preparat w postaci koncentratu, o świeżym zapachu cytrynowym do ręcznego mycia naczyń i innych powierzchni. Myje i nabłyszcza higienicznie naczynia porcelanowe, fajansowe, metalowe i szkło.

 

Chroni kolory i szkło przed korozją. Dozowanie: 2-3 ml na 5 litrów wody. Podlega szybkiej biodegradacji >90%.

 

Naturalny łagodny dla dłoni !

Scheuermilch
Scheuermilch

Mleczko kuchenne

 

Czyści bez zarysowań. Mikrociałka i aktywne i aktywne substancje czyszczące zapewniają optymalne usuwanie tłuszczu i innych zabrudzeń z delikatnych i odpornych powierzchni. Nadaje się do czyszczenia garnków i powierzchni: emaliowanych, ceramicznych, z stali szlachetnej, zlewozmywaków, elementów sanitarnych, tworzyw sztucznych i wielu innych. Dozowanie: 5-10g / m2

 

Naturalny łagodny dla dłoni !

Ciril Vestapur Ready
Ciril Vestapur Ready

Wysokoaktywny preparat alkaliczny na bazie chloru aktywnego w postaci sprayu do gruntownego mycia urządzeń kuchennych. Środek usuwa tłuszcz, biało, skrobię i inne zabrudzenia organiczne z pieców, konwencjonalnych i konwekcyjnych, okapów, grilli i innych powierzchni roboczych z materiałów odpornych na dziabnie środków zasadowych.

 

Skuteczny przy zaschniętych i przypalonych pozostałościach,dostosowany do temperatury 60° C (piece konwekcyjne, piekarniki)

Ciril Anti-Lith Pulver
Ciril Anti-Lith Pulver

Proszek odkamieniający do zmywarek profesjonalnych.

 

Usuwa osady związków mineralnych z wewnętrznych powierzchni zmywarek do naczyń. Niezbędny do konserwacji zmywarek. Działa szybko i skutecznie, nie zawiera szkodliwych składników, jest łatwy w użyciu. Chroni na określony czas przed nowym osadem, zapobiega powstawaniu podłoża dla mikroorganizmów.

Ciril KS
Ciril KS

Płyn do maszynowego płukania i nabłyszczania naczyń.

 

Do stosowania z mocno zasadowymi preparatami myjącymi. Preparat przyspiesza i udoskonala płukanie. Neutralizuje pozostałości preparatu myjącego, pozostawia wysoki połysk bez zacieków, przyspiesza schnięcie naczyń. Do średnio twardej i twardej wody.

Ciril SPM PRO
Ciril SPM PRO

Płyn do maszynowego mycia i dezynfekcji naczyń w zakresie gastronomii.

 

Przystosowany do profesjonalnych, szybko myjących zmywarek kapturowych i zamkniętych z automatycznym dozowaniem. Preparat jest gotowy do użycia, osiąga najlepsze wyniki i jest wydajniejszy od innych środków w miejscach z dopływem twardej wody (> 20 dH).

 

Dozowanie: 2-4 g / litr > 21 (wody (twardej 20°dH) Dezynfekcja na bazie chloru aktywnego.